De Haagse Brug
Het programma de Haagse Brug heeft als doel inwoners te informeren over hun internationale stad. Zo organiseren wij interessante activiteiten in de stad waar zowel Hagenaars als expats hun stad en elkaar op een andere manier leren kennen. Elke paar maanden wordt er een ander Haags stadsdeel belicht, waarin activiteiten voor en door de bewoners wordt georganiseerd. De komende maanden staat het stadsdeel Centrum centraal binnen de Haagse Brug activiteiten. Het Centrum is niet alleen het laatste stadsdeel van de Haagse Brug jaar 2011, maar tevens het laatste stadsdeel in de reeks die de Haagse Brug het afgelopen anderhalf jaar bezocht heeft.

Opening Haagse Brug Centrum
Des te meer reden voor een grootse viering. De komende maanden zullen er dan ook diverse en interessante activiteiten op de planning staan. De opening van de Haagse Brug Centrum in het Humanity House was dan ook een mooie aftrap. Meer dan honderd Hagenaars en expats hadden zich afgelopen 3 oktober verzameld in het Humanity House. Waar ze onder het genot van een hapje en een drankje werden toegesproken door Burgemeester Van Aartsen, Lisette Mattaar, directeur van Humanity House en door de heer Pieter de Baan, directeur van het Trust Fund for Victims. Een mooie activiteit met verdieping.

Wandelingen
Voor degenen die de opening gemist hebben staat er gelukkig nog genoeg op het programma. Zo zullen er wederom verschillende Haagse Brug stadswandeling worden georganiseerd. Het centrum van Den Haag heeft immers genoeg te bieden.
De eerstvolgende wandeling staat 18 oktober aanstaande gepland. Deze Haagse Hofjes wandeling zal bestaan uit een rondvaart over de Haagse grachten en een bezoek aan de verborgen hofjes van Den Haag. Een tweede stadswandeling laat u de kleurrijke kant van Den Haag ontdekken. De kleurrijk Den Haag wandeling van 18 november aanstaande, neemt u mee naar leuke hoekjes en buurten waar de sfeer van de oude immigratie wijken nog te vinden is. Tijdens de wandeling zal u door een gids mee worden genomen door deze verschillende buurten van Den Haag. Zo zult u het Sarnámihuis bezoeken, een kijkje nemen op de Haagse markt en Turkse lekkernij voorgeschoteld krijgen.

European Dreams festival
Het European Dreams festival in het Paard van Troje van 23 november aanstaande wordt georganiseerd voor de Haagse Jongeren. In samenwerking met de NJR organiseert de Haagse Brug in maar liefst 4 verschillende zalen een vol programma. Denk hierbij aan muziek, dans, cabaret, jongeren debatten, lezingen en meer. Vorige week zijn de eerste artiesten bekend gemaakt, onder anderen zullen optreden: Chef'Special, Kern Koppen en Rachèl Louise. De voorverkoop van European Dreams tickets is ondertussen begonnen, deze zijn voor 2,50 per persoon te koop bij het Paard van Troje. Voor meer informatie bezoek de website van European Dreams: www.europeandreams.nl.

Overige Haagse Brug activiteiten
Verder staan de komende maanden op de planning: een lezing, een walking dinner door het Avenue Culinair en Chinatown, een internationale Peace en Justice wandeling door Den Haag en een spetterend slotevenement 13 december aanstaande.
Voor meer informatie over de geplande activiteiten, data en aanmelding, bezoek onze website op www.denhaag.nl/haagsebrug of stuur een email naar haagsebrug@denhaag.nl.